Fundusze Europejskie
Ludzie funduszy
Paweł Grabarkiewicz
Właściciel firmy Strategor - Wielkopolskie Centrum Ekspertyz Finansowych
 GrabarkiewiczZ wyróżnieniem ukończył poznańską Akademię Ekonomiczną. Po studiach zdobywał doświadczenie w działach finansowych takich firm jak Jeronimo Martins, Pozmeat oraz Bridgestone – Firestone, aby ostatecznie w roku 1999 założyć firmę Strategor. Pracę na własny rachunek zaczynał w piwnicy rodzinnego domu, gdzie przy małym komputerze, często do późnych godzin wieczornych, pisał biznesplany oraz strategie marketingowe dla przedsiębiorstw, a do swych klientów jeździł maluchem. Ten okres wspomina z rozrzewnieniem.

W funduszach pracuje od początku, od roku 2002, zbierając bogate doświadczenia zarówno w programach przedakcesyjnych jak Sapard i Phare, jak i strukturalnych  (SPO WKP, SPO ROL, ZPORR), aż do programów z perspektywy finansowej 2007-2013, specjalizując się w szczególności w finansowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, produktowych i organizacyjnych, jak również w dotacjach na odnawialne źródła energii.

Twierdzi, że ma szczęście do ludzi. Jest perfekcjonistą, nie lubi słów „nie da się”, a trudne sytuacje są dla niego wyzwaniem.  Prywatnie kochający mąż Gosi i ojciec niespełna trzyletniej Madzi, która uwielbia, gdy tatuś opowiada jej historyjki z udziałem jej ulubionych pluszaków. Jego pasją są góry i kartografia.