Mj Media

Oferta pracy w Dziale szkoleń i konferencji

Specjalista ds. Szkoleń i Konferencji

Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie organizacyjne i merytoryczne szkoleń,
  • Przygotowywanie oferty szkoleniowej oraz dokumentacji przetargowej.

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień związanych z funduszami Unii Europejskiej (fundusze, programy operacyjne, podstawowe zagadnienia związane z realizacją projektów i przyznawaniem dofinansowania).
  • Ogólna znajomość prawa zamówień publicznych (tryby wyboru wykonawców, zasady przygotowania ofert, umowy).
  • Znajomość zagadnień związanych z branżą szkoleniową.
  • Mile widziana znajomość języka obcego oraz obsługa programów graficznych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Premię za dobry wynik zespołu,
  • Pracę w miłym, niewielkim zespole.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
znajdujący się na dole ogłoszenia.

webdesign, sklepy internetowe, strony www