Mj Media


Organizacja konferencji


Odpowiedni czas i miejsce

Zobacz najnowsze konferencje.Bezpłatna konferencja - dotacje na inwestycje prośrodowiskowe
Konferencja ,,Źródła finansowania inwestycji prośrodowiskowych u progu nowego okresu programowania” to spotkanie skierowane są do beneficjentów funduszy UE, właścicieli i kadry kierowniczej firm, samorządowców, menedżerów, organizacji i stowarzyszeń.
Warszawa. Jak sięgnąć po fundusze z Norwegii, Islandii i Liechtensteinu na środowisko, zdrowie i kulturę?
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego działające jako Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza na konferencję otwierającą II edycję funduszy norweskich i funduszy EOG Jak sięgnąć po fundusze z Norwegii, Islandii i Liechtensteinu na środowisko, zdrowie i kulturę?, która odbędzie się 18 października 2012 r. w Warszawie.
Giełda produktów finansowych – JEREMIE jako atrakcyjna forma finansowania zachodniopomorskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w ramach środków unijnych
Olgierd Geblewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego oraz Bank Gospodarstwa Krajowego jako Menadżer Zachodniopomorskiego Funduszu Powierniczego JEREMIE, serdecznie zapraszają na spotkanie „Giełda produktów finansowych – JEREMIE jako atrakcyjna forma finansowania zachodniopomorskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w ramach środków unijnych”,  które odbędzie się 14 września 2012 roku w godz. 10.00-14.30, w Hotelu Radisson Blu (Plac Rodła 10, Szczecin).
Dotacje na innowacje 2012.
Europejska Fundacja Wspierania Innowacji i Przedsiębiorczości, ADM Consulting Group S.A. oraz SIMPLE S.A. serdecznie zapraszają na bezpłatną konferencję szkoleniową zatytułowaną "DOTACJE NA INNOWACJE 2012"
CZAS ZAWODOWCÓW - ROZWÓJ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W REGIONIE. Podsumowanie i kontynuacja działań w projekcie „Wielkopolski system monitorowania i prognozowania”

17-18 maja 2012
Poznań 

Serdecznie zapraszamy na konferencję CZAS ZAWODOWCÓW - ROZWÓJ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W REGIONIE. Podsumowanie i kontynuacja działań w projekcie „Wielkopolski system monitorowania i prognozowania”.

 

Dziewczyny na Politechniki

26 kwietnia 
Poznań


Miło nam poinformować, iż nasz ekspert ds. gender mainstreamingu będzie czynnie wspierał ogólnopolską akcję Dziewczyny na Politechniki. W ramach poznańskiego dnia poprowadzi dwa wykłady na temat: "Szkoła równych szans, czyli nauczanie bez dyskryminacji" oraz - "Kobieta w męskim świecie, czyli o tym jak poradzić sobie w politechnicznym środowisku zawodowym".


Energetyka odnawialna, kogeneracja i podnoszenie efektywności energetycznej - dobre praktyki, źródła wsparcia

Poznań
9 maja 2012


Zapraszamy na kolejną konferencję oraganizowaną przez redakcję czasopisma "Fundusze Europejskie"
EFS mówi NIE stereotypom

8 marca
Katowice

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego organizuje konferencję pt. EFS mówi NIE stereotypom. Jedną z głównych prelekcji w gmachu TVP w Katowicach wygłosi nasz ekspert ds. równości szans.

BIOGAZ – praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię

22 marca 2012
Warszawa

To czwarta już edycja tego spotkania stanowiącego platformę kontaktu podmiotów zainteresowanych technologią biogazową z autorytetami oraz z przedsiębiorstwami doświadczonymi w tej dziedzinie.


Polityka prywatności i plików Cookies dla serwisów MJ Media
webdesign, sklepy internetowe, strony www