Mj Media

Dziewczyny na Politechniki - wykłady eksperta

26 kwietnia 
Poznań


Miło nam poinformować, iż nasz ekspert ds. gender mainstreamingu będzie czynnie wspierał ogólnopolską akcję Dziewczyny na Politechniki. W ramach poznańskiego dnia poprowadzi dwa wykłady na temat: "Szkoła równych szans, czyli nauczanie bez dyskryminacji" oraz - "Kobieta w męskim świecie, czyli o tym jak poradzić sobie w politechnicznym środowisku zawodowym"
Szkolenia antymobbingowe i antydyskryminacyjne

17-19 kwietnia
Wrocław
24 kwietnia
Gorzów 

Kwiecień to czas kolejnych szkoleń dla naczelników i naczelniczek oraz dyrektorów i dyrektorek Poczty Polskiej. Nasi trenerzy prowadzą dla nich szkolenia pt. "Wewnętrzna polityka przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji" 
Wewnętrzna polityka przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji


3, 4 kwietnia
Konin, Kalisz 

3 i 4 kwietnia br. nasi trenerzy, specjaliści ds. równości przeprowadzą sześć szkoleń pt. "Wewnętrzna polityka przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji". W szkoleniach udział wezmą pracownicy i pracownice Poczty Polskiej S.A. Tym razem szkolenia zamknięte zorganizwane zostaną w Koninie i Kaliszu.
 
Szkolenie kształtujące umiejętność pisania pism urzędowych, decyzji administracyjnych


27-28 marca
Kielce


W ramach usługi ciągłej organizujemy szkolenie zamknięte pt. "Szkolenie kształtujące umiejętność pisania pism urzędowych, decyzji administracyjnych". Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników i pracowniczek Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach. 
Antymobbingowy Poznań

13-20 marca
Poznań


W najbliższych dniach nasi trenerzy, specjaliści ds. równości przeprowadzą sześć szkoleń pt. "Wewnętrzna polityka przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji". W szkoleniach udział wezmą pracownicy i pracownice Poczty Polskiej S.A.
Zamknięte szkolenia odbędą się w Concordii Design w Poznaniu.
Wewnętrzna polityka przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji

luty-czerwiec 2012
Wrocław-Poznań-Łódź-Gniezno-Zielona Góra-Leszno-Kalisz-Konin-Lublin


Do czerwca 2012 roku zespół naszych specjalistów przeprowadzi 27 szkoleń pt. "Wewnętrzna polityka przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji". W szkoleniach udział wezmą pracownicy i pracownice Poczty Polskiej S.A.
Europejski Fundusz Społeczny w praktyce – podsumowanie najważniejszych kwestii problemowych na przestrzeni drugiego okresu programowania.

9-10 grudnia
Ustroń


Zespół Działu Szkoleń i Konferencji MJ Media przygotował dwudniowe innowacyjne szkolenie dla ponad 120 uczestników i uczestniczek, którzy w ramach warsztatów, przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu multimedialnego mieli okazję wyreżyserować i nagrać serię kilkuminutowych odsłon dotyczących specjalistycznych kwestii praktycznego funkcjonowania EFS w Polsce.
Szkolenie z zakresu zasad zagospodarowania przestrzennego


9 grudnia
Katowice


W ramach współpracy z Urzędem Marszałkowskim w Katowicach organizujemy specjalistyczne szkolenie, którego zakres obejmuje zasady zagospodarowania przestrzennego. Spotkanie obejmujące szkolenie i konsultacje ze specjalistą przeznaczone jest dla beneficjentów RPO WSL 2007-2013.
Szkolenie z zakresu promocji projektów unijnych


8 grudnia
Katowice


W ramach współpracy z Urzędem Marszałkowskim w Katowicach obejmującej przeprowadzenie 20 szkoleń dla beneficjentów RPO WSL 2007-2013 udało nam się zaprezentować nowy temat szkoleniowy dotyczący promocji projektów unijnych.
Wykorzystanie nowoczesnych metod PR w odniesieniu do praktyki Instytucji Zarządzających programami współfinansowanymi ze środków UE

1-2 grudnia 2011
Ustroń


Zapraszamy do udziału w dwudniowym specjalistycznym szkoleniu otwartym pt. Wykorzystanie nowoczesnych metod PR w odniesieniu do praktyki Instytucji Zarządzających programami współfinansowanymi ze środków UE. Szkolenie odbędzie się 1 i 2 grudnia w Ustroniu. Poniżej zamieszczamy szczegółowy program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy.


Polityka prywatności i plików Cookies dla serwisów MJ Media
webdesign, sklepy internetowe, strony www