Mj Media

Gender i równość szans w Malborku.

Luty 2010

Otrzymaliśmy kolejne zaproszenie do Malborka, gdzie będziemy mieli przyjemność poprowadzić szkolenie z Równości szans.
Najlepsi w szkoleniach równościowych!

Wrzesień-grudzień 2010

Organizowane przez nas szkolenia z Równości szans i gender mainstreamingu zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestniczki i uczestników. Zarówno wiedza i przygotowanie prowadzącego, jak i sposób prowadzenia zajęć uzyskały średnią powyżej 5 w 6-stopniowej skali.


Równość szans, czyli gender mainstreaming po polsku

Wrzesień 2010

Ruszył jesienny cykl szkoleń równościowych. Między 9 a 17 września mieliśmy przyjemność gościć w gminie Karlino, gdzie wszyscy pracownicy projektów unijnych realizowanych przez Zakład Oświaty w Karlinie uczestniczyli w warsztatach i szkoleniu z "Równości szans".
Śląska jesień

Wrzesień - Grudzień 2010
Katowice


Wakacje się skończyły. Uczniowie wracają do szkół, a beneficjenci na sale szkoleniowe. Właśnie rozpoczyna się nowa edycja bezpłatnych szkoleń dla beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.
Prawo Budowlane

28 Czerwca 2010
Chorzów

Szkolenie miało na celu zapoznanie uczestników z zagadnieniami prawa budowlanego w kontekście wdrażania projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. 
Rozliczanie projektów unijnych oraz płatności zaliczkowe.

28 Czerwca 2010
Rybnik

Któż nie miewa kłopotów z rozliczaniem projektu? 
Pomoc publiczna

17-18 Czerwca 2010
Katowice

Temat, który nie przestaje interesować pracowników instytucji zajmujących się funduszami Unii Europejskiej i są ku temu powody.
Procedura zaprojektuj i wybuduj w kontekście projektów z zakresu rewitalizacji.

16 Czerwca 2010
Chorzów

Rewitalizacja to wyzwanie, ale jak wspaniale jest patrzeć na piękno małych i dużych miast w nowej odsłonie.
Studium wykonalności

20-22 Kwietnia 2010
Rybnik, Częstochowa, Bielsko-Biała

Studium wykonalności - z angielskiego feasibility study. Tyle to można samodzielnie przeczytać na wikipedii. Jednak jak poprawnie wykonać analizę ekonomiczną, techniczną i strategiczną – tego już w żadnej encyklopedii nie ma (sprawdziliśmy, są tylko opasłe i niezrozumiale napisane podręczniki). Na szczęście są jeszcze specjaliści – i my ich mamy!


Komunikacja z beneficjentem

18 marca 2010 
Międzybrodzie Bialskie


Pamiętają Państwo kiedy ostatnio z przyjemnością tworzyli wytyczne do opracowywanych dokumentów? Trudno jest znieść kolejne pytania beneficjenta: Nie bardzo rozumiem, może pani powtórzyć ten ostatni punkt jaśniej? Brakuje słów a zakres synonimów w Wordzie się wyczerpał? Popracujcie nad tym w trakcie warsztatów z profesjonalnym szkoleniowcem.


Polityka prywatności i plików Cookies dla serwisów MJ Media
webdesign, sklepy internetowe, strony www