Fundusze Europejskie
Działania promocyjne
Rusza kampania promocyjna Firmy Bliskiej Środowisku
2012-08-07
Od sierpnia do grudnia 2012 roku z okazji Jubileuszu 5-lecia Programu Firma Bliska Środowisku zostanie przeprowadzony cykl konferencji o charakterze informacyjno-promocyjnych w największych miastach w Polsce dotyczącym odpowiedzialności ekologicznej polskich gmin i przedsiębiorstw z udzialem znanych i cenionych praktyków oraz polityków, a także odbędzie się plebiscyt na Ambasadorów Odpowiedzialności Ekologicznej.
Konkurs na prace promujące Polskę
2012-07-26
Ruszyła VI edycja konkursu „Teraz Polska Promocja” na najlepszą pracę magisterską promującą nasz kraj. Na zwycięzców czekają nagrody główne o łącznej wartości 15 tys. zł, a także nagrody specjalne. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 października.
Wiatrobus rusza w Polsce – głos mają wiatraki!
2012-07-04
„Wiatrak jaki jest, każdy widzi”. A już na pewno warto, aby każdy z bliska sam zobaczył i ocenił, jak pracuje nowoczesna turbina wiatrowa. W ramach akcji „Lato z Wiatrakami” ze Szczecina wyrusza specjalny „Wiatrobus” z grupą młodych ekologów, którzy zachęcają do poznawania energetyki wiatrowej.
Konkurs dla pracodawców wrażliwych społecznie
2012-06-14

Instytucje i osoby prywatne, które angażują się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych, zatrudniają je w swoich przedsiębiorstwach oraz dbają o odpowiednie warunki pracy mogą wziąć udział w siódmej edycji Konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie LODOŁAMACZE. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 lipca. Patronat nad przedsięwzięciem objął marszałek województwa Adam Jarubas.

Gala wręczenia nagród w konkursach Polska Pięknieje i Eurolider 2012
2012-05-23
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego po raz piąty wyróżniło najciekawsze projekty turystyczne, powstałe dzięki unijnemu dofinansowaniu. Nagrody z rąk minister rozwoju regionalnego Elżbiety Bieńkowskiej  odebrali również Euroliderzy, czyli osoby, które z pomocą Funduszy Europejskich zmieniają otaczającą ich rzeczywistość. Poznajmy tegoroczne 7 cudów Funduszy Europejskich oraz Euroliderów 2012!
Fundusze Europejskie - sukces krok po kroku
2012-05-11
W piątek, 11 maja 2012 r. rusza kampania informacyjna „Fundusze Europejskie – sukces krok po kroku”, skierowana do beneficjentów Funduszy Europejskich, organizowana przez  Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Przedsięwzięcie ma na celu poinformowanie o możliwości pomocy w rozliczaniu dotacji udzielanej przez konsultantów Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich (PIFE). Kampania potrwa do 1 czerwca 2012 r.
Szansa dla organizacji i przedsiębiorców z Warmii i Mazur
2012-05-08
Zgłoszenia do konkursu „Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur” przyjmowane są do 15 maja 2012 roku.
Ruszyła III edycja konkursu "Opolskie Euro"
2012-04-19
Ruszyła III edycja konkursu dla beneficjentów Regionalnego Programu Województwa Opolskiego "Opolskie Euro". Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego będzie przyjmować zgłoszenia do 18 maja 2012 r.
„Przestudiuj Fundusze” i weź udział w konkursie
2012-03-29
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zaprasza studentów małopolskich uczelni do udziału w konkursie „Przestudiuj Fundusze”. Masz pomysł, jak w ciekawy i nietuzinkowy sposób pokazać inwestycje zrealizowane dzięki Funduszom Europejskim? Czekamy na Twoje zgłoszenie – zaproponuj własną, autorską trasę śladami unijnych inwestycji w Małopolsce i graj o atrakcyjne nagrody. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 maja 2012 r.